ERJ-S1DF1102U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF1102U Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ERJ-S1DF1102U
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RES SMD 11K OHM 1% 3/4W 2010
lomakkeissa: ERJ-S1DF1102U.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
ERJ-S1DF1102U: n tekniset tiedot
Osa numero ERJ-S1DF1102U Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 11K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 709224 pcs Tietolomake ERJ-S1DF1102U.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja ERJ paneeli tila 11 kOhms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet ERJS1DF1102U
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 11 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film