ERO-S2PHF2002
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF2002 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ERO-S2PHF2002
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RES 20K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: ERO-S2PHF2002.pdf
  • Viesti
ERO-S2PHF2002: n tekniset tiedot
Osa numero ERO-S2PHF2002 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 20K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6449 pcs Tietolomake ERO-S2PHF2002.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Sarja ERO paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet P20.0KCACT
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film