EXB-2HV751JV
PanasonicPanasonic
EXB-2HV751JV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EXB-2HV751JV
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 8 RES 750 OHM 1506
lomakkeissa: 1.EXB-2HV751JV.pdf2.EXB-2HV751JV.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
EXB-2HV751JV: n tekniset tiedot
Osa numero EXB-2HV751JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 750 OHM 1506 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2901626 pcs Tietolomake 1.EXB-2HV751JV.pdf2.EXB-2HV751JV.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1506 Koko / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Sarja EXB Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 750
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1506, Convex, Long Side Terminals Muut nimet EXB2HV751JV
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 8
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Yksityiskohtainen kuvaus 750 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals