GX-F12AI-R
PanasonicPanasonic
GX-F12AI-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GX-F12AI-R
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC
lomakkeissa: GX-F12AI-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
GX-F12AI-R: n tekniset tiedot
Osa numero GX-F12AI-R Valmistaja Panasonic
Kuvaus SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1928 pcs Tietolomake GX-F12AI-R.pdf
Jännite - Supply 12 V ~ 24 V päättyminen Style Cable Leads
suojaus Unshielded Sarja GX
anturin tyyppi Inductive Sensing Etäisyys 0.13" (3.3mm)
Response Frequency - Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi NPN-NO, 3-Wire Muut nimet 1110-1077
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Body Plastic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP68 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GX-F12AI-P-R
GX-F12AI-P-R
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
Varastossa: 1908 pcs
ladata: GX-F12AI-P-R.pdf
RFQ
GX-F12AI
GX-F12AI
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: SENSOR PROX 4MM NPN 12-24V
Varastossa: 2606 pcs
ladata: GX-F12AI.pdf
RFQ
GX-F12B
GX-F12B
Kuvaus: SENSOR PROXIMITY 4.0MM NPN NC