HJ4-L-AC100V-R-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HJ4-L-AC100V-R-6
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GENERAL PURPOSE
lomakkeissa: HJ4-L-AC100V-R-6.pdf
  • Viesti
HJ4-L-AC100V-R-6: n tekniset tiedot
Osa numero HJ4-L-AC100V-R-6 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GENERAL PURPOSE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4653 pcs Tietolomake HJ4-L-AC100V-R-6.pdf
Sarja * Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Relay Coil
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HJ4-L-AC100V-R
HJ4-L-AC100V-R
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY GENERAL PURPOSE
Varastossa: 4601 pcs
ladata: HJ4-L-AC100V-R.pdf
RFQ
HJ4-L-AC120V-6
HJ4-L-AC120V-6
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY GENERAL PURPOSE
Varastossa: 3414 pcs
ladata: HJ4-L-AC120V-6.pdf
RFQ
HJ4-L-AC12V-6
HJ4-L-AC12V-6
ladata: HJ4-L-AC12V-6.pdf
HJ4-DC48V-D-6
HJ4-DC48V-D-6
ladata: HJ4-DC48V-D-6.pdf
HJ4-L-AC120V-R
HJ4-L-AC120V-R
ladata: HJ4-L-AC120V-R.pdf
HJ4-DC48V-D
HJ4-DC48V-D
ladata: HJ4-DC48V-D.pdf
HJ4-DC48V-6
HJ4-DC48V-6
ladata: HJ4-DC48V-6.pdf
HJ4-L-AC120V-R-6
HJ4-L-AC120V-R-6
ladata: HJ4-L-AC120V-R-6.pdf
HJ4-L-AC100V-6
HJ4-L-AC100V-6
ladata: HJ4-L-AC100V-6.pdf
HJ4-L-AC120V
HJ4-L-AC120V
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
ladata:
HJ4-L-AC100V
HJ4-L-AC100V
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
ladata:
HJ4-L-AC12V
HJ4-L-AC12V
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna