JS251156-BA
PanasonicPanasonic
JS251156-BA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JS251156-BA
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 15UF 10% 250VAC QC TERM
lomakkeissa: 1.JS251156-BA.pdf2.JS251156-BA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
JS251156-BA: n tekniset tiedot
Osa numero JS251156-BA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 15UF 10% 250VAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9953 pcs Tietolomake 1.JS251156-BA.pdf2.JS251156-BA.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±10% päättyminen Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Koko / Dimension 1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm) Sarja PMF
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular Box Muut nimet JS251156BA
P9413
SPU25X156AQSA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 15µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapasitanssi 15µF