MA2SP0600L
PanasonicPanasonic
MA2SP0600L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA2SP0600L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus DIODE PIN 60V 100MA SSMINI-2P
lomakkeissa: MA2SP0600L.pdf
  • Viesti
MA2SP0600L: n tekniset tiedot
Osa numero MA2SP0600L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE PIN 60V 100MA SSMINI-2P Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6285 pcs Tietolomake MA2SP0600L.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 60V Toimittaja Device Package SSMini2-F1
Sarja - Resistance @ Jos F 1.2 Ohm @ 10mA, 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-79, SOD-523
Muut nimet MA2SP0600LTR Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi PIN - Single Yksityiskohtainen kuvaus RF Diode PIN - Single 60V 100mA SSMini2-F1
Nykyinen - Max 100mA Kapasitanssi @ Vr, F 0.6pF @ 1V, 1MHz