MA2Z7200GL
PanasonicPanasonic
MA2Z7200GL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA2Z7200GL
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SMINI2
lomakkeissa: MA2Z7200GL.pdf
  • Viesti
MA2Z7200GL: n tekniset tiedot
Osa numero MA2Z7200GL Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SMINI2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6393 pcs Tietolomake MA2Z7200GL.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 550mV @ 500mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SMini2-F3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-90, SOD-323F
Muut nimet MA2Z7200GLTR Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SMini2-F3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 35V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 500mA Kapasitanssi @ Vr, F 60pF @ 0V, 1MHz