MAZM062HGL
PanasonicPanasonic
MAZM062HGL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAZM062HGL
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI5
lomakkeissa: MAZM062HGL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MAZM062HGL: n tekniset tiedot
Osa numero MAZM062HGL Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 134682 pcs Tietolomake MAZM062HGL.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Toleranssi -
Toimittaja Device Package SSMini5-F3 Sarja -
Virta - Max 150mW Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SOT-665 Muut nimet MAZM062HGLCT
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 50 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.2V 150mW SSMini5-F3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200nA @ 4V kokoonpano 2 Pair Common Anode