P-230SCSL2X2
PanasonicPanasonic
P-230SCSL2X2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P-230SCSL2X2
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus BATTERY PACK 4.8V 2300 MAH NICAD
lomakkeissa: P-230SCSL2X2.pdf
RoHs-tila Lyijyttömät vapautukset vapauttamalla / RoHS-direktiivin mukaisesti
  • Viesti
P-230SCSL2X2: n tekniset tiedot
Osa numero P-230SCSL2X2 Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY PACK 4.8V 2300 MAH NICAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijyttömät vapautukset vapauttamalla / RoHS-direktiivin mukaisesti
Saatavana oleva määrä 3662 pcs Tietolomake P-230SCSL2X2.pdf
Paino 228.16g Jännite - Rated 4.8V
päättyminen Style Solder Tab Rakenne Front to Back, 2 Rows x 2 Cells
Koko / Dimension 1.81" L x 0.91" W x 3.94" H (46.0mm x 23.0mm x 100.0mm) Sarja P-230SCS
uudelleen varaamista Yes Muut nimet P096-L022
Solujen määrä 4 Huomautus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Yksityiskohtainen kuvaus L-SC 4.8V Nickel Cadmium Battery Pack