SF2-DC12V
PanasonicPanasonic
SF2-DC12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SF2-DC12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
lomakkeissa: SF2-DC12V.pdf
  • Viesti
SF2-DC12V: n tekniset tiedot
Osa numero SF2-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4066 pcs Tietolomake SF2-DC12V.pdf
Turn On Jännite (max) 9 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 440VAC, 30VDC - Max
Sarja SF2 Release Time 7ms
Relay Type Safety Pakkaus Bulk
Muut nimet 255-1412 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Toiminta-aika 17ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 6A Yhteydenotto Material Silver Alloy
Yhteydenottolomake 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 288 Ohms
Coil Virta 500 mW Coil Current 41.7mA