SFS2-DC24V
PanasonicPanasonic
SFS2-DC24V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFS2-DC24V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
lomakkeissa: SFS2-DC24V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
SFS2-DC24V: n tekniset tiedot
Osa numero SFS2-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3871 pcs Tietolomake SFS2-DC24V.pdf
Turn On Jännite (max) 18 VDC Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SFS Release Time 20ms
Relay Type Safety Pakkaus Bulk
Muut nimet 255-3095
SFS2DC24V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 20ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 6A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) Coil Voltage 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 1.6 kOhms
Coil Virta 360 mW Coil Current 15.0mA