SFS3-DC12V
PanasonicPanasonic
SFS3-DC12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFS3-DC12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
lomakkeissa: SFS3-DC12V.pdf
  • Viesti
SFS3-DC12V: n tekniset tiedot
Osa numero SFS3-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4970 pcs Tietolomake SFS3-DC12V.pdf
Turn On Jännite (max) 9 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SFS Release Time 20ms
Relay Type Safety Pakkaus Bulk
Muut nimet 255-5352
SFS3-DC12V-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 20ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Safety Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 6A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 400 Ohms
Coil Virta 360 mW Coil Current 30.0mA