SFS4-DC12V
PanasonicPanasonic
SFS4-DC12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFS4-DC12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
lomakkeissa: SFS4-DC12V.pdf
  • Viesti
SFS4-DC12V: n tekniset tiedot
Osa numero SFS4-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY SAFETY 6PST 6A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3863 pcs Tietolomake SFS4-DC12V.pdf
Turn On Jännite (max) 9 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SFS Release Time 20ms
Relay Type Safety Pakkaus Bulk
Muut nimet 255-3096
SFS4DC12V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 20ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Safety Relay 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 6A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 288 Ohms
Coil Virta 500 mW Coil Current 41.7mA