SP2-PL2-DC12V
PanasonicPanasonic
SP2-PL2-DC12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP2-PL2-DC12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 12V
lomakkeissa: SP2-PL2-DC12V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
SP2-PL2-DC12V: n tekniset tiedot
Osa numero SP2-PL2-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3872 pcs Tietolomake SP2-PL2-DC12V.pdf
Turn On Jännite (max) 8.4 VDC Sammuta Voltage (Min) -
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SP Release Time 30ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C Toiminta-aika 30ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 15A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 480 Ohms Coil Virta 300 mW
Coil Current 25.0mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SP2-SF
SP2-SF
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY SOCKET 10 POS CHASSIS MT