SP4-PL2-DC48V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP4-PL2-DC48V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
lomakkeissa: SP4-PL2-DC48V.pdf
  • Viesti
SP4-PL2-DC48V: n tekniset tiedot
Osa numero SP4-PL2-DC48V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2787 pcs Tietolomake SP4-PL2-DC48V.pdf
Turn On Jännite (max) 33.6 VDC Sammuta Voltage (Min) -
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SP Release Time 30ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C Toiminta-aika 30ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 48VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 7.7 kOhms Coil Virta 300 mW
Coil Current 6.2mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SP4-P-DC5V
SP4-P-DC5V
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 5V
Varastossa: 3020 pcs
ladata: SP4-P-DC5V.pdf
RFQ
SP4-P-DC24V
SP4-P-DC24V
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Varastossa: 3133 pcs
ladata: SP4-P-DC24V.pdf
RFQ
SP4-SF
SP4-SF
Kuvaus: RELAY SOCKET 16 POS CHASSIS MT