ST2-DC12V
PanasonicPanasonic
ST2-DC12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST2-DC12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
lomakkeissa: ST2-DC12V.pdf
  • Viesti
ST2-DC12V: n tekniset tiedot
Osa numero ST2-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6319 pcs Tietolomake ST2-DC12V.pdf
Turn On Jännite (max) 9.6 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 380VAC, 250VDC - Max
Sarja ST Release Time 10ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Muut nimet 255-1292 Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C
Toiminta-aika 15ms Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Fully
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 8A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake DPST-NO (2 Form A)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 600 Ohms Coil Virta 240 mW
Coil Current 20.0mA