UP0450100L
PanasonicPanasonic
UP0450100L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP0450100L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus TRANS 2NPN 50V 0.1A SSMINI6
lomakkeissa:
  • Viesti
UP0450100L: n tekniset tiedot
Osa numero UP0450100L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS 2NPN 50V 0.1A SSMINI6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4874 pcs Tietolomake
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
transistori tyyppi 2 NPN (Dual) Toimittaja Device Package SSMINI6-F1
Sarja - Virta - Max 125mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-563, SOT-666
Muut nimet UP0450100LTR Käyttölämpötila 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 100mA 150MHz 125mW Surface Mount SSMINI6-F1 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 2mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA