SE75PFR-DR10
PanduitPanduit
SE75PFR-DR10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SE75PFR-DR10
Valmistaja / merkki: Panduit
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 3/4" X 500' WHITE
lomakkeissa: 1.SE75PFR-DR10.pdf2.SE75PFR-DR10.pdf3.SE75PFR-DR10.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 93 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SE75PFR-DR10: n tekniset tiedot
Osa numero SE75PFR-DR10 Valmistaja Panduit
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 500' WHITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93 pcs Tietolomake 1.SE75PFR-DR10.pdf2.SE75PFR-DR10.pdf3.SE75PFR-DR10.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Pan-Wrap™ SE Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus UL VW-1
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 500' (152.40m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys Flame Retardant ominaisuudet Noise Reduction, Vibration Resistant
Ympäristönsuojelu UV Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.250" (31.75mm)