QH12TZ600
Power IntegrationsPower Integrations
QH12TZ600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QH12TZ600
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
lomakkeissa: QH12TZ600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
QH12TZ600: n tekniset tiedot
Osa numero QH12TZ600 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25784 pcs Tietolomake QH12TZ600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3.1V @ 12A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 11.6ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 596-1375-5 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 12A Kapasitanssi @ Vr, F -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
QH16057YC
QH16057YC
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: 16MM HALO YLW BODY FROSTED LENS
Varastossa: 2400 pcs
ladata: QH16057YC.pdf
RFQ
QH10-5
QH10-5
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1000V 1.25W