R-78AA1.5-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA1.5-0.5SMD-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R-78AA1.5-0.5SMD-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 1.5V 750MW
lomakkeissa: R-78AA1.5-0.5SMD-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
R-78AA1.5-0.5SMD-R: n tekniset tiedot
Osa numero R-78AA1.5-0.5SMD-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.5V 750MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11273 pcs Tietolomake R-78AA1.5-0.5SMD-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 1.5V Jännite - tulo (Min) 4.75V
Jännite - tulo (Max) 30V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Sarja INNOLINE R-78AA-0.5
Virta (wattia) 750mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 10-SMD Module Muut nimet 80999158
R78AA1.50.5SMDR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OTP, SCP
tehokkuus 73% Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.5V 500mA 4.75V - 30V Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High