R0.25D12-1512/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-1512/H-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.25D12-1512/H-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 250MW
lomakkeissa: R0.25D12-1512/H-R.pdf
  • Viesti
R0.25D12-1512/H-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.25D12-1512/H-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 250MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8665 pcs Tietolomake R0.25D12-1512/H-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.25D Virta (wattia) 250mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10015659
R0.25D121512/HR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 60 ~ 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 10.4mA, 10.4mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 10.4mA, 10.4mA