R0.25S12-0509/HP-R
Recom PowerRecom Power
R0.25S12-0509/HP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.25S12-0509/HP-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT
lomakkeissa: R0.25S12-0509/HP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
R0.25S12-0509/HP-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.25S12-0509/HP-R Valmistaja Recom Power
Kuvaus CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9223 pcs Tietolomake R0.25S12-0509/HP-R.pdf
Jännite - Working 250mW Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 9V
Jännite - tulo (Max) 5.5V Jännite - Dropout (tyypillinen) 4.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.25S RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial), Medical Polarisaatio 12-SMD Module, 10 Leads
Output Configuration 1 Muut nimet 10015107
R0.25S120509/HPR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero R0.25S12-0509/HP-R
line asetus 60 ~ 70% ominaisuudet SCP
Feature Pins 28mA Laajennettu kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 28mA 4.5V - 5.5V Input
Kuvaus CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT Nykyinen - breakover 3kV (3000V)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R0.25S12-0509
R0.25S12-0509
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 250MW
Varastossa: 10348 pcs
ladata: R0.25S12-0509.pdf
RFQ
R0.25S12-0509/HP
R0.25S12-0509/HP
valmistajat: RECOM Power