R0.25S12-1512/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-1512/HP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.25S12-1512/HP-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 250MW
lomakkeissa: R0.25S12-1512/HP-R.pdf
  • Viesti
R0.25S12-1512/HP-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.25S12-1512/HP-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 250MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9502 pcs Tietolomake R0.25S12-1512/HP-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.25S Virta (wattia) 250mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10015120
R0.25S121512/HPR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 60 ~ 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 21mA
Liittyvät tuotteet
R0.25S12-1515-R
R0.25S12-1515-R
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 250MW
Varastossa: 10518 pcs
ladata: R0.25S12-1515-R.pdf
RFQ
R0.25S12-1512
R0.25S12-1512
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 250MW