R0.5S12-2412/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-2412/HP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.5S12-2412/HP-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 500MW
lomakkeissa: R0.5S12-2412/HP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
R0.5S12-2412/HP-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.5S12-2412/HP-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 500MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12447 pcs Tietolomake R0.5S12-2412/HP-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.5S Virta (wattia) 500mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10016732
R0.5S122412/HPR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 42mA