R0.5S12-3.305/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-3.305/HP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.5S12-3.305/HP-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 500MW
lomakkeissa: R0.5S12-3.305/HP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
R0.5S12-3.305/HP-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.5S12-3.305/HP-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 500MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12303 pcs Tietolomake R0.5S12-3.305/HP-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 2.97V Jännite - tulo (Max) 3.63V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.5S Virta (wattia) 500mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10016722
R0.5S123.305/HPR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 2.97V - 3.63V Input Nykyinen - Output (Max) 100mA
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R0.5S12-3.312
R0.5S12-3.312
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Varastossa: 10337 pcs
ladata: R0.5S12-3.312.pdf
RFQ
R0.5S12-3.312/H-R
R0.5S12-3.312/H-R
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 11244 pcs
ladata: R0.5S12-3.312/H-R.pdf
RFQ
R0.5S12-3.305/HP
R0.5S12-3.305/HP
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 500MW