R05P23.3D
RECOM PowerRECOM Power
R05P23.3D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R05P23.3D
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
lomakkeissa: R05P23.3D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R05P23.3D: n tekniset tiedot
Osa numero R05P23.3D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7651 pcs Tietolomake R05P23.3D.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -3.3V
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 10004597 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input Nykyinen - Output (Max) 300mA, 300mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R05P215S/X2
R05P215S/X2
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
Varastossa: 9009 pcs
ladata: R05P215S/X2.pdf
RFQ
R05P22005D
R05P22005D
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Varastossa: 15151 pcs
ladata: R05P22005D.pdf
RFQ
R05P23.3D/R6.4
R05P23.3D/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
ladata: R05P23.3D/R6.4.pdf
R05P23.3D/P/R8
R05P23.3D/P/R8
ladata: R05P23.3D/P/R8.pdf
R05P23.3D/P/R6.4
R05P23.3D/P/R6.4
ladata: R05P23.3D/P/R6.4.pdf
R05P215S/R8
R05P215S/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
ladata: R05P215S/R8.pdf
R05P23.3D/R8
R05P23.3D/R8
ladata: R05P23.3D/R8.pdf
R05P23.3D/P
R05P23.3D/P