R09P15D/P
RECOM PowerRECOM Power
R09P15D/P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R09P15D/P
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 1W
lomakkeissa: R09P15D/P.pdf
  • Viesti
R09P15D/P: n tekniset tiedot
Osa numero R09P15D/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7920 pcs Tietolomake R09P15D/P.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 8.1V Jännite - tulo (Max) 9.9V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 10014097 Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 8.1V - 9.9V Input Nykyinen - Output (Max) 33mA, 33mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R09P15D/P/R8
R09P15D/P/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 1W