R12P1509D
RECOM PowerRECOM Power
R12P1509D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R12P1509D
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
lomakkeissa: R12P1509D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
R12P1509D: n tekniset tiedot
Osa numero R12P1509D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7792 pcs Tietolomake R12P1509D.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 10017031
R12P1509D-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 55mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 33mA, 55mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R12P12S/R6.4
R12P12S/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
Varastossa: 5099 pcs
ladata: R12P12S/R6.4.pdf
RFQ
R12P12S/X2/R8
R12P12S/X2/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
Varastossa: 6175 pcs
ladata: R12P12S/X2/R8.pdf
RFQ
R12P1509D/P
R12P1509D/P
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W