R12P212S
RECOM PowerRECOM Power
R12P212S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R12P212S
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 2W
lomakkeissa: R12P212S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
R12P212S: n tekniset tiedot
Osa numero R12P212S Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7468 pcs Tietolomake R12P212S.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 10004742
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 167mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R12P212S/P/X2/R8
R12P212S/P/X2/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 2W
Varastossa: 4799 pcs
ladata: R12P212S/P/X2/R8.pdf
RFQ
R12P212D
R12P212D
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 8283 pcs
ladata: R12P212D.pdf
RFQ
R12P212D/R6.4
R12P212D/R6.4
ladata: R12P212D/R6.4.pdf
R12P212S/P/X2
R12P212S/P/X2
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 2W
ladata: R12P212S/P/X2.pdf
R12P212S/P/R8
R12P212S/P/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 2W