R12P23.3S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R12P23.3S/P/X2/R6.4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R12P23.3S/P/X2/R6.4
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
lomakkeissa: R12P23.3S/P/X2/R6.4.pdf
  • Viesti
R12P23.3S/P/X2/R6.4: n tekniset tiedot
Osa numero R12P23.3S/P/X2/R6.4 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5043 pcs Tietolomake R12P23.3S/P/X2/R6.4.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx/R Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 19900677 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 78%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 600mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R12P23.3S
R12P23.3S
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Varastossa: 7265 pcs
ladata: R12P23.3S.pdf
RFQ
R12P23.3S/P/R6.4
R12P23.3S/P/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 5633 pcs
ladata: R12P23.3S/P/R6.4.pdf
RFQ
R12P23.3S/X2/R6.4
R12P23.3S/X2/R6.4
ladata: R12P23.3S/X2/R6.4.pdf
R12P23.3S/P/X2
R12P23.3S/P/X2
ladata: R12P23.3S/P/X2.pdf
R12P23.3S/R8
R12P23.3S/R8
ladata: R12P23.3S/R8.pdf
R12P23.3S/P/R8
R12P23.3S/P/R8
ladata: R12P23.3S/P/R8.pdf
R12P23.3S/P
R12P23.3S/P