R12P3.3S/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P3.3S/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R12P3.3S/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
lomakkeissa: R12P3.3S/R8.pdf
  • Viesti
R12P3.3S/R8: n tekniset tiedot
Osa numero R12P3.3S/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5776 pcs Tietolomake R12P3.3S/R8.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx/R Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 19900420 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 70 ~ 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA