R15P209S
RECOM PowerRECOM Power
R15P209S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P209S
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 2W
lomakkeissa: R15P209S.pdf
  • Viesti
R15P209S: n tekniset tiedot
Osa numero R15P209S Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7594 pcs Tietolomake R15P209S.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 10014014 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 222mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
Liittyvät tuotteet
R15P209S/P/X2
R15P209S/P/X2
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 2W
Varastossa: 6953 pcs
ladata: R15P209S/P/X2.pdf
RFQ
R15P209D
R15P209D
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 8204 pcs
ladata: R15P209D.pdf
RFQ
R15P209S/P/X2/R6.4
R15P209S/P/X2/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 2W
ladata: R15P209S/P/X2/R6.4.pdf
R15P209D/P/R6.4
R15P209D/P/R6.4
ladata: R15P209D/P/R6.4.pdf
R15P209S/P/X2/R8
R15P209S/P/X2/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 2W
ladata: R15P209S/P/X2/R8.pdf
R15P209D/R8
R15P209D/R8
ladata: R15P209D/R8.pdf
R15P209D/P/R8
R15P209D/P/R8
ladata: R15P209D/P/R8.pdf
R15P209S/P/R6.4
R15P209S/P/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 2W
ladata: R15P209S/P/R6.4.pdf
R15P209S/P/R8
R15P209S/P/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 2W
ladata: R15P209S/P/R8.pdf
R15P209D/R6.4
R15P209D/R6.4
ladata: R15P209D/R6.4.pdf
R15P209D/P
R15P209D/P
ladata: R15P209D/P.pdf
R15P209S/P
R15P209S/P
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 2W
ladata: R15P209S/P.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna