R15P215S/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P215S/R6.4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P215S/R6.4
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 2W
lomakkeissa: R15P215S/R6.4.pdf
  • Viesti
R15P215S/R6.4: n tekniset tiedot
Osa numero R15P215S/R6.4 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5019 pcs Tietolomake R15P215S/R6.4.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx/R Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 19900634 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 88%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 132mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 132mA