R15P215S
RECOM PowerRECOM Power
R15P215S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P215S
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 2W
lomakkeissa: R15P215S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
R15P215S: n tekniset tiedot
Osa numero R15P215S Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8557 pcs Tietolomake R15P215S.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 10005192
R15P215S-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 132mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 132mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
Liittyvät tuotteet
R15P215D/R6.4
R15P215D/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Varastossa: 5224 pcs
ladata: R15P215D/R6.4.pdf
RFQ
R15P215S/P/X2
R15P215S/P/X2
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
Varastossa: 6711 pcs
ladata: R15P215S/P/X2.pdf
RFQ
R15P215S/P/R8
R15P215S/P/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
ladata: R15P215S/P/R8.pdf
R15P215S/P
R15P215S/P
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
ladata: R15P215S/P.pdf
R15P215S/P/X2/R8
R15P215S/P/X2/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
ladata: R15P215S/P/X2/R8.pdf
R15P215S/P/R6.4
R15P215S/P/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
ladata: R15P215S/P/R6.4.pdf
R15P215D/R8
R15P215D/R8
ladata: R15P215D/R8.pdf
R15P215D/P/R8
R15P215D/P/R8
ladata: R15P215D/P/R8.pdf
R15P215S/P/X2/R6.4
R15P215S/P/X2/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W