R15P23.3D
RECOM PowerRECOM Power
R15P23.3D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P23.3D
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
lomakkeissa: R15P23.3D.pdf
  • Viesti
R15P23.3D: n tekniset tiedot
Osa numero R15P23.3D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7752 pcs Tietolomake R15P23.3D.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -3.3V
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 10014006 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 300mA, 300mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
Liittyvät tuotteet
R15P23.3S
R15P23.3S
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Varastossa: 8322 pcs
ladata: R15P23.3S.pdf
RFQ
R15P215S/X2/R8
R15P215S/X2/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 2W
Varastossa: 4969 pcs
ladata: R15P215S/X2/R8.pdf
RFQ
R15P23.3D/R8
R15P23.3D/R8
ladata: R15P23.3D/R8.pdf
R15P22005D
R15P22005D
Kuvaus: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
ladata: R15P22005D.pdf
R15P23.3D/P/R8
R15P23.3D/P/R8
ladata: R15P23.3D/P/R8.pdf
R15P23.3D/P/R6.4
R15P23.3D/P/R6.4
ladata: R15P23.3D/P/R6.4.pdf
R15P23.3D/R6.4
R15P23.3D/R6.4