R15P3.3S/R8
RECOM PowerRECOM Power
R15P3.3S/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P3.3S/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
lomakkeissa: R15P3.3S/R8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R15P3.3S/R8: n tekniset tiedot
Osa numero R15P3.3S/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5837 pcs Tietolomake R15P3.3S/R8.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx/R Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 19900421 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 70 ~ 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R15P3.3S/X2/R8
R15P3.3S/X2/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Varastossa: 5103 pcs
ladata: R15P3.3S/X2/R8.pdf
RFQ
R15P3.3S/P/X2
R15P3.3S/P/X2
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 7229 pcs
ladata: R15P3.3S/P/X2.pdf
RFQ
R15P3.3S
R15P3.3S