R1D-1524-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D-1524-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R1D-1524-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 1W
lomakkeissa: R1D-1524-R.pdf
  • Viesti
R1D-1524-R: n tekniset tiedot
Osa numero R1D-1524-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17967 pcs Tietolomake R1D-1524-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -24V
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R1D Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Muut nimet 10900495
R1D1524R
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 21mA, 21mA