R24P22005D
RECOM PowerRECOM Power
R24P22005D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R24P22005D
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
lomakkeissa: R24P22005D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
R24P22005D: n tekniset tiedot
Osa numero R24P22005D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14590 pcs Tietolomake R24P22005D.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -5V
Jännite - Tuotos 1 20V Jännite - Isolation 5.2kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP22005D Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 10018166
Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 50mA, 200mA