R2S12-243.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-243.3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R2S12-243.3-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
lomakkeissa: R2S12-243.3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
R2S12-243.3-R: n tekniset tiedot
Osa numero R2S12-243.3-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6551 pcs Tietolomake R2S12-243.3-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Sarja ECONOLINE R2S Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 11002135
R2S12243.3R
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 70 ~ 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 606mA
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R2S12-243.3/P
R2S12-243.3/P
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Varastossa: 6619 pcs
ladata: R2S12-243.3/P.pdf
RFQ
R2S12-243.3
R2S12-243.3
valmistajat: RECOM Power