RAC03-3.3SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC03-3.3SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONN AC/DC 3W 3.3VOUT SINGLE T/H
lomakkeissa: RAC03-3.3SA.pdf
  • Viesti
RAC03-3.3SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC03-3.3SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONN AC/DC 3W 3.3VOUT SINGLE T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5448 pcs Tietolomake RAC03-3.3SA.pdf
Paino 0.057 lb (25.85g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 1.38" L x 0.71" W x 0.87" H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm)
Sarja POWERLINE RAC03-A Virta (wattia) 3W
Pakkaus / Case 4-SIP Module Muut nimet RAC033.3SA
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±5% line asetus ±5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 70% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 900mA Hyväksynnät -