RAC04-15SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-15SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC04-15SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 4W
lomakkeissa: RAC04-15SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RAC04-15SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC04-15SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 4W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4571 pcs Tietolomake RAC04-15SA.pdf
Paino 0.058 lb (26.31g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm)
Sarja POWERLINE RAC04 Virta (wattia) 4W
Pakkaus / Case 7-DIP Module Muut nimet 20900001
RAC0415SA
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.2%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 267mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 267mA Hyväksynnät CE, cULus, EN
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC04-15SC/277-E
RAC04-15SC/277-E
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 4W
Varastossa: 4704 pcs
ladata: RAC04-15SC/277-E.pdf
RFQ
RAC04-15SA/277
RAC04-15SA/277
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 4W