RAC04-3.3SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-3.3SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC04-3.3SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
lomakkeissa: RAC04-3.3SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RAC04-3.3SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC04-3.3SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 4W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4114 pcs Tietolomake RAC04-3.3SA.pdf
Paino 0.058 lb (26.31g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm)
Sarja POWERLINE RAC04 Virta (wattia) 4W
Pakkaus / Case 7-DIP Module Muut nimet 20900002
RAC043.3SA
RAC0433SA
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±0.2%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 68% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.2A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.2A Hyväksynnät CE, cULus, EN
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC04-3.3SC/277
RAC04-3.3SC/277
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 3.3V 1.2A
Varastossa: 5273 pcs
ladata: RAC04-3.3SC/277.pdf
RFQ
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 167MA
Varastossa: 4779 pcs
ladata: RAC04-24SC/277.pdf
RFQ
RAC04-3.3SA/277
RAC04-3.3SA/277
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 3.3V 4W