RAC05-12SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-12SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC05-12SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 5W
lomakkeissa: RAC05-12SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
RAC05-12SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC05-12SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2554 pcs Tietolomake RAC05-12SA.pdf
Paino 0.177 lb (80.29g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Sarja POWERLINE RAC05-A Virta (wattia) 5W
Pakkaus / Case 6-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000005
RAC0512SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.3%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 70% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 416mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 416mA Hyväksynnät CE, cULus