RAC05-15DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-15DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC05-15DA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-15V 5W
lomakkeissa: RAC05-15DA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
RAC05-15DA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC05-15DA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-15V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2285 pcs Tietolomake RAC05-15DA.pdf
Paino 0.177 lb (80.29g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Sarja POWERLINE RAC05-A Virta (wattia) 5W
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 21000010
RAC0515DA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.3%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 67% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 160mA, 160mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 160mA, 160mA Hyväksynnät CE, cULus
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC05-12SK
RAC05-12SK
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 5W
Varastossa: 8840 pcs
ladata: RAC05-12SK.pdf
RFQ
RAC05-12SB-E-ST
RAC05-12SB-E-ST
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 5W
Varastossa: 1528 pcs
ladata: RAC05-12SB-E-ST.pdf
RFQ
RAC05-15DA-E-ST
RAC05-15DA-E-ST
Kuvaus: AC/DC CONVERTER +/-15V 5W
ladata: RAC05-15DA-E-ST.pdf
RAC05-15DA-ST
RAC05-15DA-ST