RAC05-24SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-24SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC05-24SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 5W
lomakkeissa: RAC05-24SA.pdf
  • Viesti
RAC05-24SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC05-24SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2763 pcs Tietolomake RAC05-24SA.pdf
Paino 0.177 lb (80.29g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Sarja POWERLINE RAC05-A Virta (wattia) 5W
Pakkaus / Case 6-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000007
RAC0524SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.3%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 71% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Hyväksynnät CE, cULus
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC05-24SA-ST
RAC05-24SA-ST
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 5W
Varastossa: 1830 pcs
ladata: RAC05-24SA-ST.pdf
RFQ
RAC05-15SB-ST
RAC05-15SB-ST
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 5W
Varastossa: 1574 pcs
ladata: RAC05-15SB-ST.pdf
RFQ
RAC05-15SB-E
RAC05-15SB-E
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 5W
ladata: RAC05-15SB-E.pdf
RAC05-24SA-E-ST
RAC05-24SA-E-ST
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 5W
ladata: RAC05-24SA-E-ST.pdf
RAC05-15SB-E-ST
RAC05-15SB-E-ST
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 5W
ladata: RAC05-15SB-E-ST.pdf
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 5W
ladata: RAC05-24SB-E-ST.pdf
RAC05-24SA-E
RAC05-24SA-E
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 5W