RAC15-05DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-05DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC15-05DA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
lomakkeissa: RAC15-05DA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
  • Viesti
RAC15-05DA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC15-05DA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2085 pcs Tietolomake RAC15-05DA.pdf
Paino 0.251 lb (113.85g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -5V
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
Sarja POWERLINE RAC15-A Virta (wattia) 15W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 21000030
RAC1505DA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±3% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 76% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.5A, 1.5A Hyväksynnät CE, cULus