RAC15-05SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-05SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC15-05SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 15W 5V OUT SNGL T/H
lomakkeissa: RAC15-05SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
  • Viesti
RAC15-05SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC15-05SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 15W 5V OUT SNGL T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2123 pcs Tietolomake RAC15-05SA.pdf
Paino 0.251 lb (113.85g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
Sarja POWERLINE RAC15-A Virta (wattia) 15W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000026
RAC1505SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 74% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3A Hyväksynnät CE, cULus