RAC15-12DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-12DB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC15-12DB
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 15W +/-12V OUT DL T/H
lomakkeissa: RAC15-12DB.pdf
  • Viesti
RAC15-12DB: n tekniset tiedot
Osa numero RAC15-12DB Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 15W +/-12V OUT DL T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5205 pcs Tietolomake RAC15-12DB.pdf
Paino 0.265 lb (120.2g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Sarja POWERLINE RAC15-B Virta (wattia) 15W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000052
RAC1512DB
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 625mA, 625mA Hyväksynnät CE, cULus