RAC15-15DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-15DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC15-15DA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 15W +/-15V OUT DL T/H
lomakkeissa: RAC15-15DA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
RAC15-15DA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC15-15DA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 15W +/-15V OUT DL T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2174 pcs Tietolomake RAC15-15DA.pdf
Paino 0.251 lb (113.85g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
Sarja POWERLINE RAC15-A Virta (wattia) 15W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 21000032
RAC1515DA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±3% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA Hyväksynnät CE, cULus
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC15-12SA-ST
RAC15-12SA-ST
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 15W
Varastossa: 1741 pcs
ladata: RAC15-12SA-ST.pdf
RFQ
RAC15-12SA-E-ST
RAC15-12SA-E-ST
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 1355 pcs
ladata: RAC15-12SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC15-15DA-ST
RAC15-15DA-ST
Kuvaus: AC/DC CONVERTER +/-15V 15W